Hızlı Çözüm, Güvenilir Hizmet…

   Müşterilerimizin lojistik taleplerini, kurumsal ve tek seferlik ihtiyaçlarını değerlendirerek, hizmet verdiğimiz müşterilerimizi çözüm ortağı olarak görüyoruz. Filomuzda bulunan araçlarımız ile sizlerin talepleri doğrultusunda planlama yaparak ihtiyacınızı en uygun şekilde karşılıyoruz.

Türkiye’nin her yerine hizmet veren şirketimiz, ihtiyacınıza karşılık gelecek aracı istenilen tarihte size yönlendirecektir. Özel projeler kapsamında veya kurumsal firmaların ihtiyaçları halinde sizlerle irtibata geçerek taşınacak malzemenin cinsine ve boyutuna göre tespit yapılarak çözüm sunacaktır. Vira Taşımacılığın bir nakliyat firmasından ayırt edici özelliği ise uzun yıllar sektörde hizmet vermesi ve müşterisini hiçbir zaman finansman olarak görmeyişidir. Şirketimiz müşterileri çözüm ortağımız olmakla beraber onların sıkıntılarına karşılık gelecek hizmeti vermek bizleri mutlu etmektedir.

Özel projeleriniz için sizlere daha iyi hizmet sağlamak adına, detaylı görüşme sonucunda anlaşma sağlayacağımızdan eminiz…

‘’Hızlı Çözüm, Güvenilir Hizmet’’ anlayışımızla Sizlerin ihtiyaç duyduğu noktada tedarik etmek istediğiniz araç sayısı, nakliye edilecek malzemenin cinsi, ağırlığı ve başlangıç/bitiş güzergahını bize viratasimacilik@gmail.com adresinden bildirdiğiniz takdirde sizlere en uygun teklifi sunacağız.

           

 Vira Taşımacılık   0212 664 44 56  Demirciler sitesi 8.cadde  no:73/88 Zeytinburnu İstanbul  

viratasimacilik@gmail.com